PANM 15
Programy a algoritmy numerické matematiky 15

6. - 11. června 2010
Dolní Maxov


Registrace a ubytování
Registrace a ubytování přijíždějících účastníků bude probíhat v neděli 6.6. od 16:00 v hotelu Maxov.

Stravování
Stravování začíná v neděli večeři, a to v 19:00. V neděli po večeři ve 20:00 proběhne formální zahájení semináře a budou oznámeny organizační pokyny.
Pro každého účastníka objednáváme veškerá jídla. Nedělní večeře, pondělní snídaně, oběd a večeře lze odhlásit nejpozději ve středu 2.6. pomocí e-mailu panm@math.cas.cz Strava na další dny se bude objednávat/odhlašovat na místě. Za neodhlášenou stravu budeme požadovat úhradu.
Snídaně je ve fromě bufetu. K obědům a večeřím bude na výběr ze dvou jídel. Volba jídla se provádí den předem a eviduje ji personál hotelu. Z toho důvodu je potřeba sedávat vždy u stejného stolu.
Strava se bude hradit v hotovosti na místě při registraci. Plné stravování činí 900,- Kč (snídaně 50,- Kč, oběd 70,- Kč, večeře 60,- Kč, vše pětkrát). Stravování končí v pátek obědem. Naše hotovostní zásoba nebude velká, připravte si prosím drobné.
V rámci společenského programu proběhne místo pondělní večeře grilování. Na čtvrteční večer je plánován tradiční táborák. V případě nepříznivého počasí můžeme obě tyto akce operativně přesunout na jiný den.

Postery
Upozorňujeme, že pro prezentaci posterů nebudou k dispozici standardní svislé panely, ale stoly o minimálních rozměrech 80x80cm. (Pravděpodobně bude prostoru trochu více.) K prezentaci posterů je možné využít vlastní notebook napájený z baterie. Ke stolům nebude možné zavést elektrickou přípojku. Posterová sekce bude probíhat v přednáškové místnosti, kde bude zdarma k dispozici bezdrátové (WiFi) připojení k internetu.

Příjezdy autobusem
Pokud přijedete autobusem, můžete nám oznámit dobu příjezdu vašeho autobusu na zastávku Maxov-křižovatka. Pokud to bude v našich silách, zajistíme odvoz alespoň vašich zavazadel.

Mobilní kontakt
Během neděle 6.6. budeme k zastižení na těchto telefonních číslech:
Tomáš Vejchodský: 604 85 83 85 (T-Mobile)
Petr Přikryl: 776 743 568 (Vodafone)
Hotel Maxov: 483 381 085, 606 439 031 (pevná linka, mobil)